Apel podsumowujący konkurs SKO oraz rok szkolny 2017/2018

15 czerwca odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu SKO, które rozpoczęli uczniowie klasy VI, prezentując inscenizację pt. „Złotówka do złotówki”. W spotkaniu i wręczeniu nagród uczestnikom konkursu „Oszczędzam w SKO”, wzięła udział p. Barbara Nowak, dyrektor Banku Spółdzielczego w Gródku n/Dunajcem.

W kategorii klas I-III wzięło udział w konkursie 17 uczestników, a ich zadaniem było wykonanie pracy plastycznej „Oszczędzam w SKO”. Zwycięzcami zostali:

 

I miejsce – Radosław Koterla kl.I

II miejsce – Jakub Latos kl.IIb

III miejsce – Kacper Konicki kl. IIb

 

W kategorii klas IV-VII wzięło udział 11 uczestników, którzy wykonali – EKO skarbonki. Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Łucja Karbownik  kl.VI

II miejsce – Klaudia Matuła kl.VI

III miejsce – Antoni Duda kl. IVa

Fundatorem nagród dla wszystkich uczestników konkursu był Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu.

Nagrody otrzymali również uczniowie systematycznie oszczędzający i Mistrzowie Oszczędzania”, którymi zostali Kamil Galarowicz, który dokonał w trakcie roku szkolnego 38 wpłat i Kamil Groń z 37 wpłatami.

Gratulujemy wszystkim oszczędzającym i życzymy udanych wakacyjnych zakupów za zaoszczędzone złotówki.