Gminny Konkurs Wiedzy o Św. Janie Pawle II.

17 maja 2018r. odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Wiedzy o Św. Janie Pawle II. W konkursie wzięło udział 10 uczniów z 6 szkół naszej gminy: Przydonica, Rożnów, Roztoka, Lipie, Jelna i oczywiście Podole- Górowa. Został on przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-V i VI- VII. Organizatorem konkursu jak co roku jest P. Beata Hołysz, a dziewczynki przygotowywały się pod kierunkiem P. Lidii Dudy.

W kategorii młodszych klas, II miejsce zajęła uczennica klasy IVa Natalia Konieczna, a w kategorii klas starszych- Łucja Karbownik z klasy VI, zajęła I miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie klasy II a i b zaprezentowały akademię z okazji urodzin Patrona naszej szkoły,  przygotowaną pod kierunkiem swoich Pań: Bożeny Kafel i Jolanty Ziółkowskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!