II Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas I-III SP ,,Mistrz Ortografii”

Dnia 10 maja 2017 r.  w Zespole Szkół w Przydonicy odbył się II Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas I-III SP ,,Mistrz Ortografii”. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów, po jednym reprezentancie z każdej klasy. Byli to następujący uczniowie:

  • Antonina Marchacz z klasy I a
  • Jakub Latos z klasy I b
  • Edyta Rogalska z klasy II
  • Julia Marchacz z klasy III a
  • Justyna Oszczepalska z klasy III b

Uczennice z klasy I a, II i  III a zajęły I miejsca w swoich kategoriach. Gratulacje !

Wszyscy uczestnicy oglądali przedstawienie teatralne pt. ,,ORTOGRAFOLANDIA”, otrzymali słodki poczęstunek, dyplomy i wspaniałe nagrody. Nie zabrakło też  podziękowań dla nauczycieli przygotowujących do konkursu. Ukłony i podziękowania w kierunku organizatorów konkursu.