IX Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków Bajdurek

7 czerwca 2018 roku odbył się już 9 Gminny Konkurs Recytatorski Przedszkolaków „BAJDUREK”. Uczestniczyło w nim 9 przedszkolaków z trzech szkół. Pierwsze miejsce zdobyła Dominika Zięcina, drugie Julia Sadłoń, a trzecie Patrycja Woźniak. Wszystkie przedszkolaki, które zdobyły wyżej wymienione miejsca były wychowankami oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej w Przydonicy. Wyróżnienia otrzymali: Magdalena Małek ze Szkoły Podstawowej w Podolu – Górowej i Jan Zięcina ze Szkoły Podstawowej z Przydonicy. Zdobywcy poszczególnych miejsc i wyróżnień otrzymali dyplomy, nagrody książkowe, maskotki oraz drobne upominki. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i książeczki. Wszyscy uczestnicy otrzymali poczęstunek. Gratulujemy wszystkim za trud włożony w przygotowanie wierszy i udział w „BAJDURKU”.