Klasa III na Giełdzie Szkół Ponadgimnazjalnych

1 marca uczniowie klasy III gimnazjum odwiedzili Halę Widowiskowo-Sportową w Nowym Sączu, gdzie odbywała się doroczna Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych.

Każdy zainteresowany mógł porozmawiać z nauczycielami, uczniami wybranej szkoły, poznać jej osiągnięcia, plany na przyszłość, a także zaznajomić się – co jest niezmiernie ważne – z kryteriami rekrutacyjnymi. Gimnazjaliści mogli wypróbować zarówno pomocy dydaktycznych czy nowych technologii wykorzystywanych przez szkoły.
Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych to doskonała możliwość zdobycia wiedzy dla osób, które nie są jeszcze zdecydowane co do wyboru dalszej drogi edukacyjnej. Giełda stwarza okazję do zapoznania się z przygotowaną przez publiczne sądeckie szkoły ofertą, na rok szkolny 2015/2016, w zakresie liceów ogólnokształcących, techników, zasadniczych szkół zawodowych oraz placówek oświatowych działających na ich rzecz.