MIĘDZYGMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZOWEJ DZIEWCZĄT

MIĘDZYGMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZOWEJ DZIEWCZĄT

            24 listopada 2016 r. na hali sportowej naszej szkoły odbył się Międzygminny Turniej Piłki Koszowej Dziewcząt . W turnieju wzięły udział mistrzowie  zawodów gminnych : Krużlowa, Koniuszowa, Grybów oraz Podole-Górowa. Po zaciętych i emocjonujących meczach nasza drużyna zajęła 1 miejsce wygrywając wszystkie mecze. GRATULACJE!!!

Dziewczyny pod opieką Pani Barbary Obłończyk wystąpiły w następującym składzie : Justyna Koszyk, Wiktoria Sadłoń, Klaudia Pociecha, Kinga Małek, Agnieszka Witek, Klaudia Milcz, Beata Duda, Agnieszka Koszyk, Ewelina Bałuszyńska, Kinga Oszczepalska.

Nasza drużyna wystąpiła w nowych strojach sportowych ufundowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół w Podolu – Górowej „Działajmy Razem” wraz z Radą Rodziców . Serdeczne podziękowania za ten prezent dla naszych sportowców. Mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będą prezentować się na najwyższym stopniu podium. Życzymy naszym koszykarkom dalszych sukcesów na zawodach powiatowych.