Zawody sportowe

ZAWODY SPORTOWE SP i GIMNAZJUM

2016/2017

 

2015/2016

Zajęcia dla uczniów oraz rodziców  🙂 Serdecznie zapraszamy na treningi badmintona, które odbywają się w środy i czwartki w szkole w Podolu – Górowej w godzinach: 16:00 – 17:30. Plakat turnieju

GMINNE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Szkoła podstawowa

kl.IV: Jan Popardowski, Kinga Koszyk, Katarzyna Damasiewicz, Gabriela Pociecha, Renata Groń

kl.V: Martyna Lisek, Kinga Matusik, Małgorzata Sarna, Rafał Piotrowski, Jakub Ziółkowski, Karolina Bęc, Norbert Konicki

kl.VI: Agnieszka Koszyk, Miłosz Hajduk, Aleksandra Basta, Robert Bigos, Ewelina Bałuszyńska

Gimnazjum

kl.I : Kinga Małek, Klaudia Milcz, Agnieszka Witek, Jakub Konicki

kl.II: Adrian Mordarski, Wiktoria Sadłoń, Justyna Koszyk

kl.III: Małgorzata Gołąb, Gabriela Ziółkowska, Mateusz Wolak

Najlepsze wyniki, dające awans do zawodów powiatowych, osiągnęli:

I miejsce – Kinga Małek i Jakub Konicki

II miejsce – Jakub Ziółkowski i Norbert Konicki

III miejsce – Małgorzata Gołąb i Adrian Mordarski

IV miejsce – Ewelina Bałuszyńska, Miłosz Hajduk, Jan Popardowski, Gabriela Ziółkowska

V miejsce – Małgorzata Sarna, Agnieszka Witek

VI miejsce – Agnieszka Koszyk, Klaudia Milcz

Na zawodach powiatowych najlepszym z chłopaków okazał się Jakub Konicki (X miejsce), natomiast dwie dziewczyny zdobyły miejsca w pierwszej dziesiątce: Małgorzata Sarna była ósma, a Kinga Małek wyprzedziła wszystkie swoje rywalki i zajmując pierwsze miejsce, jako druga gimnazjalistka w historii naszej szkoły, wystartowała w zawodach wojewódzkich, które ukończyła na wysokim XVII miejscu. Gratulujemy!!!

PIŁKA NOŻNA HALOWA – ETAP GMINNY

II miejsce – chłopcy ze szkoły podstawowej w składzie: Jan Popardowski, Tomasz Matusik, Norbert Konicki, Wojciech Prusak, Jakub Ziółkowski, Rafał Piotrowski, Mateusz Sarna, Dominik Łazarski, Robert Bigos (bramkarz)

III miejsce – dziewczęta ze szkoły podstawowej w składzie: Gabriela Pociecha, Kinga Koszyk, Martyna Lisek, Weronika Gryzło, Kinga Oszczepalska, Agnieszka Koszyk, Aleksandra Boroń, Aleksandra Basta, Aleksandra Łukasik, Ewelina Bałuszyńska

Starsi koledzy i koleżanki z naszego gimnazjum również zajęli III miejsca.

Zdjęcia z zawodów można zobaczyć na stronie internetowej GOK-u w Gródku nad Dunajcem.