Pierwszy dzień wiosny

21 marca uczniowie ubrani w różnobarwne stroje prezentowali swoje uzdolnienia i umiejętności na forum szkoły. Był śpiew, gra na skrzypcach, pokazy umiejętności sportowych, układy taneczne, opowiadanie śmiesznych dowcipów, recytacja.

W tym również dniu jury w składzie: pani dyrektor, pani Iwona Bugajska-Bigos i pani Anna Klimek rozstrzygnęło Konkurs na zieloną wiosnę na głowach. Wyróżniono osoby, które miały najbardziej oryginalnie i ciekawie przybraną głowę.

Kategoria klas 0 – III:

I miejsce – Oskar Babiarski

II miejsce – Kacper Konicki

III miejsce – Olaf Nędza

Wyróżnienia:

Wioletta Bigos

Anna Śmiertka

Kategoria klas IV – VI:

I miejsce – Barbara Schneider

II miejsce – Aleksandra Kołodziej

III miejsce – Łucja Karbownik

Kategoria klas I- III gimnazjum

I miejsce – Joanna Chochorowska

Gratulujemy!