Wykaz nagrodzonych i wyróżnionych prac Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego „Pejzaż sądecki – górskie inspiracje”:

Wykaz nagrodzonych i wyróżnionych prac w IX edycji Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego dla uczniów wszystkich szkół Sądecczyzny i osób o specjalnych potrzebach edukacyjnych pt. „Pejzaż sądecki – górskie inspiracje”:

OSOBY O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH:
ELŻBIETA BIENIEK – WTZ NADZIEJA/ Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
AGNIESZKA GAWOR – WTZ NADZIEJA/ Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
EWA JAWORNICKA – WTZ NADZIEJA/ Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
MIKOŁAJ GŁÓWCZYK – SP nr 2 w GRYBOWIE
KRZYSZTOF WASTAG – WTZ MADA w Nowym Sączu
JACEK LEGUTKO – WTZ MADA w Nowym Sączu
BEATA FILIPOWICZ – WTZ MADA w Nowym Sączu
JACEK WRÓBEL – WTZ MADA w Nowym Sączu
ANNA CIAPAŁA – WTZ MADA w Nowym Sączu
EWELINA MLYCZYŃSKA – WTZ MADA w Nowym Sączu
MICHAŁ TABASZEWSKI – WTZ MADA w Nowym Sączu
ILONA SZKARADEK – WTZ MADA w Nowym Sączu

KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA, KLASY I-III:
JULIA MARCHACZ lat 9 – Zespół Szkół w Podolu, Szkoła Podstawowa
BARTŁOMIEJ STEFAŃSKI lat 8 – Zespół Szkół w Podolu, Szkoła Podstawowa
ANNA JAJE lat 8 – Zespół Szkół w Podolu, Szkoła Podstawowa
JAKUB LATOS lat 8 – Zespół Szkół w Podolu, Szkoła Podstawowa
MICHAŁ KOTERLA lat 9 – Zespół Szkół w Podolu, Szkoła Podstawowa
OLAF NĘDZA lat 7 – Zespół Szkół w Podolu, Szkoła Podstawowa
MAJA GRUCELA lat 8 – MOK w Nowym Sączu
KRYSTIAN GAJDOSZ lat 8 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
JULIA PIETRZAK lat 8 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
BŁAŻEJ PAWEŁEK lat 8 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
NATALIA KOSTECKA lat 9 (ZESTAW PRAC) – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
MILENA OLSZANECKA lat 8 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
MAJA POPIELA lat 7 (ZESTAW PRAC) – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
AMELIA CILCIC lat 8 (ZESTAW PRAC) – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
PATRYCJA JASIŃSKA lat 9 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
JULIA WOJTAS lat 9 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
OLIWIA GRUCA kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 8
DOMINIK ŚLIWA kl. 1 Szkoła Podstawowa nr 8
AREK MAMAK kl. 2 Szkoła Podstawowa nr 8
PIOTR DAMASIEWICZ kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Starym Sączu
WIKTORIA DAMASIEWICZ kl. 2 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Starym Sączu

KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA, KLASY IV-VI:
JUSTYNA MAŁEK kl. IV ZS w JELNEJ
MAŁGORZATA SARNA lat 13 – Zespół Szkół w Podolu, Szkoła Podstawowa
KACPER PAWEŁEK lat 11 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
PAULINA PECIAK lat 12 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
MAGDALENA SĘDZIMIR lat 13 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
KATARZYNA GRZEGORCZYK lat 11 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
MAKSYMILIAN SZEWCZYK lat 10 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
PIOTR WÓJTOWICZ lat 10 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
EDYTA ZARZYCKA lat 12 – Zespół Szkół w Przydonicy
KORNELIA CISOWSKA lat 13 – Zespół Szkół w Przydonicy
EMILIA KOZŁOWSKA – praca indywidualna
JULIA WALAT lat 13 Szkoła Podstawowa w Siennej
NIKOLA ZĄBER lat 12 – Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej
SABINA GOMÓŁKA lat 13 – Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej
ZOFIA JAWORSKA lat 12 – Szkoła Podstawowa w Królowej Polskiej

KATEGORIA – GIMNAZJUM:
ANNA PIĘTOWSKA – GIMNAZJUM NR 6 w Nowym Sączu
GABRIELA WOLAK lat 15 – Zespół Szkół w Podolu, GIMNAZJUM
KACPER PRUSAK lat 15 – Zespół Szkół w Podolu, GIMNAZJUM
DAMIAN SARNA lat 16 – Zespół Szkół w Podolu, GIMNAZJUM
DAWID MATUSIK lat 16 – Zespół Szkół w Podolu, GIMNAZJUM
OLIWIER ŚLIWIŃSKI – Zespół Szkół Społecznych „SPLOT” w Nowym Sączu

KATEGORIA – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
KATARZYNA ZACHWIEJA lat 17 – Internat Międzyszkolny w Starym Sączu
GABRYIELA JAŃCZY lat 16 – Internat Międzyszkolny w Starym Sączu
MONIKA NOWAK lat 16 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
JAROGNIEW BARCISZEWSKI-KOZIOŁ lat 17,5 – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

Uroczysty wernisaż wystawy pokonkursowej i rozdanie nagród odbędzie się 8 czerwca 2017 roku o godz. 11.00 w MIASTECZKU GALICYJSKIM w Dworze z Łososiny, ul. Lwowska 226.