Rozstrzygnięcie konkursu na „Najładniejszą zakładkę do książki”

Konkurs na „Najładniejszą zakładkę do książki” został zorganizowany przez bibliotekę naszej szkoły i trwał od 17 do 25 kwietnia 2018 roku.

Celem konkursu było zainteresowanie książką, rozwijanie zdolności manualnych, rozwijanie wyobraźni twórczej oraz popularyzacja literatury. Skierowany był do uczniów przedszkola, szkoły podstawowej oraz  gimnazjum. W konkursie wzięło udział 19 dzieci z klasy II, I i oddziałów przedszkolnych 0a i 0b. Jury w składzie P. Krystyna Schabińska, P. Iwona Bugajska- Bigos i P. Lidia Duda przyznała trzy nagrody książkowe:

I nagroda dla Piotra Wolaka z 0a

II nagroda dla Magdaleny Małek z 0a

III nagroda dla Wiktorii Małek z kl. IIb

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali lizaki.

Sponsorem nagród była Spółdzielnia Uczniowska „Kubuś”.