SKO to jest to!

27 kwietnia 2016 roku odbyło się podsumowanie szkolnego Konkursu SKO „Oszczędzaj – spełniaj swoje marzenia”, które swoją obecnością zaszczyciła Pani Dyrektor Banku Spółdzielczego w Gródku n/Dunajcem Krystyna Galarowicz. O zaletach oszczędzania, na poważnie i na wesoło przypomniało nam krótkie przedstawienie przygotowane przez członków SKO z klasy Ib i IV.
Spośród 50 uczniów klas I-III, którzy projektowali banknot moich marzeń zwycięzcami zostali: Barbara Schneider z kl. III, Oliwia Rolka i Justyna Oszczepalska z kl. IIb.
9 uczniów klas IV-VI podjęło się wykonania skarbonki. W tej kategorii I miejsce zajął Arkadiusz Śmiertka z kl. IV, II miejsce Joanna Chochorowska z kl. VI i III miejsce Kinga Matusik z klasy V.
Bezkonkurencyjną i najlepszą pracą literacką pt. „Bajkowe zakończenie” została praca Karoliny Konickiej z klasy III gimnazjum, którą będzie można przeczytać w kolejnym numerze „Podolowieści”.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piękne i cenne nagrody, których fundatorem był Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu. Bardzo dziękujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę.