Szkolny Konkurs Recytatorski

21 marca po raz kolejny odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-IV. W konkursie wzięło udział 10 uczestników. Zadaniem każdego z uczestników było przegotowanie recytacji wiersza i fragmentu prozy polskich autorów.

Klasę I reprezentowała Zuzanna Adameczek, Julia Koszyk, Emilia Rolka, oraz Zuzanna Tabaszewska, klasę IIa Antonina Marchacz i Julia Pawlik, klasę IIb Anna Jaje, klasę III Agnieszka Trojanowska, a klasę IVa Oskar Babiarski i Władysław Karbownik.

I miejsce zajęła Emilia Rolka, II miejsce Władysław Karbownik, III miejsce Antonina Marchacz, a wyróżnienie wywalczyła Julia Koszyk.

Emilka i Władzio będą reprezentować naszą szkołę w XX Rejonowym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego, który odbędzie się 26 marca 2018 r. w Lipiu.

Życzymy naszym reprezentantom powodzenia i sukcesów.