Szlachetna Paczka

SZLACHETNA PACZKA 2016

Dziękujemy za wielkie serce!!! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. To dobro już działa i pomnaża się w tych, którzy przyłączyli się do projektu i wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu.

W tym roku nasza szkoła po raz drugi włączyła się do akcji Szlachetna Paczka. Dzięki szlachetności i pomocy Darczyńców udało się nam przygotować paczki dla wybranej Rodziny, oraz w części sfinansować zakup pieca dla drugiej Rodziny.

Bardzo dziękujemy za oddanie i czynny udział tym, którzy wspomagali akcję: rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz dziewczętom z MDP. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Oto PREZENT dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji SZLACHETNA PACZKA 2016 – relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzina bardzo ucieszyła się z otrzymanych prezentów, byli zaskoczeni tak dużą ilością paczek i tym, że są zapakowane jak prezenty w kolorowy, świąteczny papier. W szczególności Pan Jan był bardzo wzruszony i przejęty podczas rozpakowywania paczek, większość rzeczy wyjmował i pokazywał od razu swojej żonie. Najbardziej ucieszyły go rzeczy, które były potrzebne jego chorej żonie, środki do pielęgnacji, nowa pościel, wygodne poduszki, piękny i ciepły koc. Pani Maria cieszyła się, że mają spore zapasy jedzenia i środków czystości. Żartowali także, że słodkościami, których sporo dostali uszczęśliwią również ich ukochanego wnuka, który odwiedzi ich w święta.

Co chce przekazać Wam wolontariusz:
Pragnę bardzo serdecznie podziękować za ogrom trudu, wysiłku i serca włożonego w tworzenie tej paczki, dziękuję również za to, iż rodzina, w której dostrzegłam potrzebę pomocy, poruszyła również wszystkich Państwa, którzy postanowili zostać Darczyńcami. Jestem pewna, że rodzina przez długi czas będzie mile wspominać ten gest.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Chcielibyśmy podziękować z całego serca naszym darczyńcom, którzy włożyli wiele wysiłku aby przygotować dla nas paczkę. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zwrócili uwagę właśnie na naszą sytuację i zechcieli nam pomóc. Nigdy nie zapomnimy o tym szczególnym prezencie, jesteśmy ogromnie wdzięczni, że udało się Państwu wnieść radość w nasze życie.