Udział naszych uczennic w Gminnym Konkursie Recytatorskim

W czwartek  6 kwietnia 2017 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski klas I – III.  Wzięło w nim udział 15 uczestników. Jury po burzliwych obradach  podjęło decyzję:

I miejsce – Julia Marchacz

II miejsce – Antonina Marchacz

Dziewczynki, które zdobyły 2 pierwsze miejsca reprezentowały naszą szkołę  w Powiatowym Konkursie Recytatorskim  dla Szkół Podstawowych Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego.  Konkurs odbył się 10 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Lipiu.  Wzięli w nim udział uczniowie z gmin: Chełmiec, Czchów, Gródek n / Dunajcem i Łososina Dolna.

III miejsce ( najwyższe  w naszej gminie ) zdobyła najmłodsza uczestniczka 6 – letnia Antonina Marchacz i tym samym zakwalifikowała się do Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego , który odbędzie się 11 maja 2017 r. w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.