Wieczór Świętej Cecylii

VI Wieczór Świętej Cecylii

20 listopada 2016r. odbył się w naszej szkole „VI Wieczór Św. Cecylii”, którego organizatorkami były, jak co roku, Pani Lidia Duda i Pani Jolanta Ziółkowska. Miał on w tym roku jednak  nieco inny charakter. Oprócz piosenek religijnych usłyszeliśmy również utwory poetyckie. W ten sposób włączyliśmy się do realizacji Projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Pragnęliśmy  zachęcić wszystkich do korzystania z różnych książek, również z literatury religijnej, odnajdując w niej wiele cennych wskazówek, którymi powinniśmy kierować się w życiu.

Pośród wykonawców utworów religijnych było dziesięcioro dzieci
w wieku przedszkolnym, 29 uczniów szkoły podstawowej oraz 8 uczniów gimnazjum.  Jedna uczennica  nie wystąpiła z powodu choroby.

Na koniec wszyscy wykonawcy otrzymali upominki – aniołki, których sponsorami byli: Ks. Adam Urbański, Ks. Stanisław Kukla, Państwo Krystyna i Józef Schabińscy, Państwo Anna i Józef Klimek, Państwo Krzysztofa
i Krzysztof Szczecina, Państwo Małgorzata i  Krzysztof Sarota , Spółdzielnia Uczniowska „Kubuś”.

                                                                                   -Dziękujemy-