Wieczór Świętej Cecylii

Sprawozdanie z przebiegu „VII Wieczoru Świętej Cecylii”

            26 listopada 2017r. odbył się w naszej szkole „VII Wieczór Św. Cecylii”, którego organizatorkami były, jak co roku, Pani Lidia Duda i Pani Jolanta Ziółkowska. Oprócz piosenek religijnych usłyszeliśmy również utwory poetyckie poświęcone osobie Papieża Polaka.

Hala sportowa, zamieniona w salę koncertową, wypełniła się publicznością, przede wszystkim składającą się z mieszkańców naszej miejscowości i okolic.

Pośród wykonawców utworów religijnych było 11 dzieci w wieku przedszkolnym i 24 uczniów szkoły podstawowej.

Wszyscy wykonawcy otrzymali upominki – aniołki, których sponsorami byli: Ks. Adam Urbański, Ks. Stanisław Kukla, Pan Józef  i Krystyna Schabińscy, Państwo Anna i Józef Klimek, Państwo Krzysztofa i Krzysztof Szczecina, Państwo Małgorzata i  Krzysztof Sarota , Spółdzielnia Uczniowska „Kubuś”.

Gratulujemy wspaniałych występów i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku.