Wycieczka 3-dniowa klas II i VII do Warszawy

4- 6 czerwca 2018 roku uczniowie naszej szkoły (2 z klasy V, 2 z klasy VI, 22 z klasy VII i 13 z klasy II gimnazjum) wzięli udział w wycieczce do stolicy naszego kraju- Warszawy. Zwiedzili: Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Muzeum Powstania Warszawskiego, Pałac Kultury i Nauki, Powązki Wojskowe, Świątynię Opatrzności Bożej, Stadion Narodowy, Ogrody na dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, Łazienki Królewskie, kościół św. Anny, kościół św. Krzyża. Zobaczyli Grób Nieznanego Żołnierza, zmianę warty, wiele pomników: Pomnik Małego Powstańca, Józefa Piłsudskiego, Fryderyka Chopina, księcia Józefa Poniatowskiego, kolumnę Zygmunta III Wazy…. Uczniami opiekowały się Panie: Anna Firlej, Bożena Ziobrowska i Agata Śmiertka. Wyjazd zorganizowała Pani Beata Hołysz.