Wycieczka klas I, II, III i IV do teatru

7 października 2015r. klasy: Ia, Ib, IIa ,IIb, III oraz IV w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu obejrzały spektakl teatralny pt. ,,O dwóch takich co ukradli księżyc ” przygotowany przez dziecięcą grupę teatralną „Cudoki-Szuroki”. Wyjątkowi, młodzi aktorzy sprawili, że spektakl pomimo wzruszającego przesłania został utrzymany w wesołym tonie. Ogromnym walorem przedstawienia była również muzyka odzwierciedlająca uczucia, jakie towarzyszyły w danym momencie widzom. Swój wkład w zachowanie optymistycznej atmosfery miał też taniec i śpiew, który spotkał się z dużym entuzjazmem dzieci. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Jak zgodnie stwierdziły dzieci, bardzo zachęciło ich do kolejnego wyjazdu do teatru.