Wycieczka klas IVa i IVb w Bieszczady

W dniach 29-30 maja 2018 r. klasa IVA i IVB wzięła udział w 2-dniowej wycieczce w Bieszczady. W pierwszym dniu w Myczkowcach zwiedzaliśmy ogrody biblijne, mini zoo oraz miniatury kościołów i cerkwi z różnych rejonów Polski. Następnie pojechaliśmy do Soliny gdzie zobaczyliśmy największą zaporę wodną w Polsce. Pod koniec dnia udaliśmy się do Polańczyka gdzie przeszliśmy krótką trasą widokową, by następnie udać się na nocleg do schroniska w Stuposianach. Następnego dnia wczesnym porankiem udaliśmy się do zagrody żubrów w Mucznym. Z tej też miejscowości rozpoczęliśmy pieszą wędrówkę na najwyższy szczyt Bieszczadzkiego Parku Narodowego – Tarnicę(1346 m n.p.m. ). Trudy pieszego wspinania rekompensowały piękne widoki i wspaniała pogoda. Około godziny 14.00, ku wielkiej radości wszystkich uczestników wycieczki zdobyliśmy Tarnicę, robiąc wspólne zdjęcie odpoczeliśmy nieco, by powrócić do Wołosatego, gdzie czekał na nas już autokar, którym bezpiecznie wróciliśmy do Podola.