X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II

17 maja bieżącego roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Podolu- Górowej odbył się X Gminny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Do Konkursu przystąpiło 12 uczniów ze szkół podstawowych z terenu gminy Gródek nad Dunajcem. Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Rożnowa- I miejsce- Tomasz Różański, II miejsce- Justyna Dumana, III miejsce zajęła uczennica  z Podola- Górowej- Łucja Karbownik. Pozostali uczestnicy Konkursu: Julia Kiełbasa, Wiktoria Bielak, Magdalena Tabaszewska, Martyna Sowa, Sandra Kudzia, Julia Małek, Wiktoria Wrona, Wioletta Stasianek, Paulina Stasianek. Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Pani Beata Hołysz. Sponsorami pięknych nagród książkowych i poczęstunku byli: GOK w Gródku nad Dunajcem i Spółdzielnia Uczniowska „Kubuś”.