Zawody „Mały Mistrz”

TURNIEJ GIER I ZABAW „MAŁY MISTRZ”

18 listopada 2016 r. w naszej szkole odbył się I Gminny Turniej Gier i Zabaw Małego Mistrza dla uczniów klas 1-3 Szkół Podstawowych.

Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej z Podola Górowej oraz z Przydonicy. Każda drużyna składała się z 4 chłopców i 4 dziewczynek, miała do wykonania po 5 konkurencji o różnym stopniu trudności. Każda konkurencja stała na bardzo wysokim poziomie, oraz niosła za sobą wiele pozytywnych emocji.

Jak na przyszłych Mistrzów przystało, wszyscy bardzo poważnie podeszli do sportowej rywalizacji, a losy wygranej ważyły się do samego końca. Tego dnia najważniejsza jednak była dobra zabawa oraz fakt, iż sport, jak i rywalizacja w duchu fair play, mogą nieść za sobą tak wiele pozytywnych emocji, które pozostaną u dzieci na bardzo długo. W kategorii klas I i III nasze klasy zdobyły 1 miejsce, a klasa II miejsce 2. GRATULUJEMY!!!

Drużyny wystąpiły w składzie:

Klasa 1: Ania Jaje, Daria Gniadek, Luisa Łazarska, Wiktoria Hajduk, Kacper Konicki, Jakub Latos, Wiktor Łukasik, Staś Szczepański pod opieką Pani Bożeny Kafel.

Klasa 2: Ola Bolechała, Oliwia Pociecha, Gracja Łazarska, Agnieszka Trojanowska, Michał Koterla Mikołaj Bielak, Dawid Kołodziej, Kamil Szczurek pod opieką Pani Małgorzaty Sarota i Pana Wiesława Rębiasza.

Klasa 3: Patrycja Matusik, Kinga Biel, Monika Jaje, Justyna Oszczepalska, Filip Krzyżak, Oscar Babiarski, Konrad Waściszakowski, Bartek Bolechała pod opieką Pani Doroty Juszczyk i Pani Anny Klimek.

Po zakończonej rywalizacji wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz puchary ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem.