Gminne zawody sportowo-pożarnicze młodzieżowych drużyn pożarniczych

Strażaczki i Strażacy z MDP Podole – Górowa bezkonkurencyjni w Gminnych Zawodach Sportowo -Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP z gminy Łososina Dolna i Gródek nad Dunajcem.

1 października 2017 r. /niedziela/ na treningowym boisku sportowym w Bartkowej-Posadowej odbyły się Gminne Zawody Sportowo â Pożarnicze MDP. Najlepsi po raz kolejny okazali się młodzi druhowie (chłopcy i dziewczęta) z MDP Podole-Górowa (OSP Gródek n/Dunajcem). Jest to ogromny sukces dla obydwu drużyn; dziewczęta od kilku lat są bezkonkurencyjne i zdobywają najwyższe miejsce, a chłopcystartując po raz pierwszy, osiągnęli również najlepsze wyniki w zawodach. Obydwie drużyny awansowały do etapu powiatowego zawodów, który odbędzie się na wiosnę 2018 roku.

Gratulujemy!!!!

Skład MDP dziewcząt: Justyna Koszyk, Agnieszka Koszyk, Klaudia Pociecha, Kinga Małek, Agnieszka Witek, Klaudia Milcz, Kinga Matusik, Ewelina Bałuszyńska, Martyna Lisek, Kinga Koszyk, Maria Małek, Julia Łukasik, Gabriela Pociecha, Anna Konicka.

Skład MDP chłopców: Dominik Kołodziej, Krystian Stasianek, Jakub Konicki, Norbert Konicki, Patryk Hajduk, Oskar Łazarski, Wiktor Matusik, Filip Koterla, Kacper Jaje, Krzysztof Cisowski, Oliwier Hajduk.

Opiekun MDP

Małgorzata Koterla