Wycieczka klasy VI i I gimn. do Wrocławia

18 i 19 maja uczniowie klas: szóstej szkoły podstawowej i pierwszej gimnazjum brali udział w 2- dniowej wycieczce szkolnej do Wrocławia. Pierwszego dnia, z Panią przewodnik, podziwiali zabytki miasta- Bastion Ceglarski, Ostrów Tumski, Uniwersytet Wrocławski, Muzeum Archeologiczne i Militariów, panoramę miasta z Mostu Pokutnic, pałac królewski . Drugiego dnia zobaczyli ZOO oraz Panoramę Racławicką. Noc spędzili w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II we Wrocławiu- serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor Jolanty Karczakowskiej za udostępnienie sali- darmowy nocleg oraz gościnność . W szampańskich nastrojach, z uśmiechem i śpiewem na ustach wrócili 19 maja ok. 21 do domów. Uczniom towarzyszyły wychowawczynie- Panie Beata Hołysz i Bożena Ziobrowska oraz mamy- Panie Renata Gryzło, Marta Konicka i Agnieszka Kalloch.